David Wretling 3 D

David Wretling 3 D
David Wretling 3 D
David Wretling 3 D
David Wretling 3 D
David Wretling 3 D
David Wretling 3 D
David Wretling 3 D
David Wretling 3 D

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAVID WRETLING (1901-1986): Vattenbärerska,signerad och daterad David Wretling, brons, gjutarmärkt A Petterson fud , höjd 31 cm

442668

2017-02-26