Werner Åkerman byster
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WERNER ÅKERMAN (1854-1903): byster 2 st, pojke resp. flicka, signerade och daterade, W. Åkerman resp Werner Åkerman 81, terakotta, höjd inklusive träsockel, 37-39 cm
Smärre skador, socklarna med sprickor
442672
2017-02-24