Werner Åkerman byster

Werner Åkerman byster
Werner Åkerman byster
Werner Åkerman byster
Werner Åkerman byster
Werner Åkerman byster
Werner Åkerman byster
Werner Åkerman byster
Werner Åkerman byster

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WERNER ÅKERMAN (1854-1903): byster 2 st, pojke resp. flicka, signerade och daterade, W. Åkerman resp Werner Åkerman 81, terakotta, höjd inklusive träsockel, 37-39 cm

Smärre skador, socklarna med sprickor

442672

2017-02-24