Konsolbord gustaviansk stil

Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KONSOLBORD med stenskiva, 1900-talets början, gustaviansk stil, märkt C.A Carlsson, Nyköping 30/5 1913, (förgyllare och bildhuggare i Nyköping)höjd 73,5, 54x39 cm

442691

2017-02-24