Henning Mankell Kompasshus

Henning Mankell Kompasshus
Henning Mankell Kompasshus
Henning Mankell Kompasshus
Henning Mankell Kompasshus
Henning Mankell Kompasshus
Henning Mankell Kompasshus

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KOMPASSHUS, 1800-tal, mässing och trä, märkt D Mc Gregor & Co Glasgow, höjd ca 60 cm

Proveniens: Henning Mankell

Slitage, mindre skador, delar saknas

442694

2017-02-26