Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TUBKIKARE, på stativ, mässing, höjd ca 165 cm
Proveniens: Henning Mankell
Slitage
442698
2017-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här