Mikael Fagerlind Blue White

Mikael Fagerlind Blue White
Mikael Fagerlind Blue White
Mikael Fagerlind Blue White
Mikael Fagerlind Blue White

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MIKAEL FAGERLUND (1955) Blue White, vinyl på mdf-board, signerad och daterad a tergo Mikael Fagerlund -95, diameter 25 cm

LITTERATUR: Mikael Blomqvist, red: Mikael Fagerlund, Karlskrona 1997, jämför sidan 81

442705

2017-03-01