Mikael Fagerlind Blue White
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MIKAEL FAGERLUND (1955) Blue White, vinyl på mdf-board, signerad och daterad a tergo Mikael Fagerlund -95, diameter 25 cm
LITTERATUR: Mikael Blomqvist, red: Mikael Fagerlund, Karlskrona 1997, jämför sidan 81
442705
2017-03-01