Gerhard Wihlborg oljemålning 1920-tal

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

GERHARD WIHLBORG (1897-1982) Stilleben med fönster, olja på duk fäst på pannå, signerad och daterad Gerh Vilhborg -23, ca 41,5 x 47 cm

442708

2017-03-01