Vaser jugend bl a Persson Hjelm

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 3 st, lergods och stengods, 1900-talets början, jugend, varav en Hilma Persson Hjelm (blå), höjd ca 13/21/27 cm

Smärre nagg

442719

2017-02-24