Bordsur 1900-talets böjan

Bordsur 1900-talets böjan
Bordsur 1900-talets böjan
Bordsur 1900-talets böjan
Bordsur 1900-talets böjan
Bordsur 1900-talets böjan
Bordsur 1900-talets böjan

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUR, 2 st, 1900-talets början, jugend resp rokokostil, fodralet fanérat i mahogny resp bronserad metall, höjd 25 resp. 20 cm

Bronsering med slitage, defekta urverk

442726

2017-02-24