John Herbert Stockholmsmotiv

John Herbert Stockholmsmotiv
John Herbert Stockholmsmotiv
John Herbert Stockholmsmotiv
John Herbert Stockholmsmotiv

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN HERBERT (1900-talets andra hälft): Stadsgården mot Gamla Stan, signerad John Herbert, olja på pannå, ca 32x40 cm

442741

2017-02-24