Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARIS STRUNKE (född 1931): "Vägen till havet ", signerad och daterad L Strunke, olja på duk, ca 65x73 cm
442749
2017-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här