Arvid Öström oljemålning
Valmis
2017-02-24
442752
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Blomsterstilleben, signerad A.Öström, olja på pannå, ca 21x14 cm