Olle Skagerfors litografi

Olle Skagerfors litografi
Olle Skagerfors litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE SKAGERFORS (1920-1997): Självporträtt, signerad och daterad 1984, färglitografi, bladmått 64x48 cm

442765

2017-02-24