Spelbord sengustavianskt
2017-02-24
442766
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SPELBORD, 1800-tal, sengustavianskt, mahogny, låda i sargen, höjd 77, 86x41 cm
Ytskador och lagning