Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOP, 6 st, varav 5 st med lock i tenn, 1900-tal, delvis England, dekor av klassicerande figurscener och blommor, höjd 15-21 cm
Smärre nagg o sprickor
442778
2017-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här