Stop delvis England
Closed
2017-02-24
442778
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
STOP, 6 st, varav 5 st med lock i tenn, 1900-tal, delvis England, dekor av klassicerande figurscener och blommor, höjd 15-21 cm
Smärre nagg o sprickor