Stop delvis England

Stop delvis England
Stop delvis England
Stop delvis England
Stop delvis England
Stop delvis England
Stop delvis England

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOP, 6 st, varav 5 st med lock i tenn, 1900-tal, delvis England, dekor av klassicerande figurscener och blommor, höjd 15-21 cm

Smärre nagg o sprickor

442778

2017-02-24