Sakral väggrelief
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAKRAL VÄGGRELIEF, avbildar Kristus och de 12 apostlarna, Östeuropa, 1900-talets första hälft, träskuren samt krederad, bemålad och förgylld, ca 33x49, djup 5 cm
Sprickor, krderingsbortfall, slitage.
442780
2017-02-28