Sakral väggrelief

Sakral väggrelief
Sakral väggrelief
Sakral väggrelief
Sakral väggrelief
Sakral väggrelief
Sakral väggrelief
Sakral väggrelief
Sakral väggrelief
Sakral väggrelief
Sakral väggrelief
Sakral väggrelief
Sakral väggrelief
Sakral väggrelief
Sakral väggrelief
Sakral väggrelief
Sakral väggrelief

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

SAKRAL VÄGGRELIEF, avbildar Kristus och de 12 apostlarna, Östeuropa, 1900-talets första hälft, träskuren samt krederad, bemålad och förgylld, ca 33x49, djup 5 cm

Sprickor, krderingsbortfall, slitage.

442780

2017-02-28