Våg

Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÅG, 1800-tal, smide och koppar, vågskålens diameter ca 32 cm

Renoverad och kompletterad, ej helt funktionell, bruks och åldersrelaterat slitage.

442781

2017-02-28