Tobyjugs stop burk med lock flintgods

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOBYJUGS/ KANNOR, STOP, 10 st, BURK, med lock, flintgods, delvis England, 1900-talets början, polykromt glaserade, höjd ca 13-25 cm

Diverse skador och lagningar

442782

2017-02-24