Kannor burkar snipor England

Kannor burkar snipor England
Kannor burkar snipor England
Kannor burkar snipor England
Kannor burkar snipor England
Kannor burkar snipor England
Kannor burkar snipor England

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNOR, 3 st, BURKAR, med lock, SNIPOR, 2 st, svart basalt, England, 1800-tal, delvis dekor av klassicerande figurscener, höjd ca 11-20 cm

Skador, lagningar

442788

2017-02-24