Rakspegel skrivskrin skrin
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RAKSPEGEL, SKRIVSKRIN, SKRIN, 1800-tal, fanérade i bl a mahogny och ek, dekor av intarsia, beslag i mässing, höjd ca 7, 13x24/ höjd 13, 10x25/ höjd 14, 13x24 cm
2 nycklar saknas, skador, delar saknas
442796
2017-02-24