Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DAVID I COX (England, 1783-1859): "Moor scene , akvarell på papper, 25x38 cm
Proveniens: Inköpt på Lord Joicey´s sale Longhirst Hall 7 Dec 1937
Ytfläckar
442804
2017-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här