David Cox akvarell

David Cox  akvarell
David Cox  akvarell
David Cox  akvarell
David Cox  akvarell
David Cox  akvarell
David Cox  akvarell
David Cox  akvarell
David Cox  akvarell

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAVID I COX (England, 1783-1859): "Moor scene , akvarell på papper, 25x38 cm

Proveniens: Inköpt på Lord Joicey´s sale Longhirst Hall 7 Dec 1937

Ytfläckar

442804

2017-02-24