Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIN, 2 st, RAKSPEGEL, 1800-tal, fanérade i björk och furu, höjd ca 16, 14x12/ höjd 10, 22x13/ höjd 7, 15x21 cm
Ett skrin saknar nyckelskylt, nycklar saknas, ytskador
442812
2017-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här