Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIN, 2 st, RAKSPEGEL, 1800-tal, fanérade i masurbjörk, höjd ca 9,5, 17x11/ höjd 10, 14x11/ höjd 9, 22x30 cm
Nycklar saknas, knoppar saknas, rakspegelns lock med spricka, ytskador
442815
2017-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här