Thomas Miles II Richardson akvareller

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THOMAS MILES II RICHARDSON (1813-1890): (2) Bergslandskap vid sjöar med figurer, akvareller på papper, signerade T M Richardson, ca 42,5x61 resp. 44x62,5 cm

442820

2017-02-24