Oljemålning
2017-02-24
442831
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERADE KONSNTÄR (1800-tal): Maria med barnet, olja på pannå, ca 29x18 cm