Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSKÅP, empirestil, 1900-tal, mahogny med intarsia, fasettslipat glas, justerbara hyllplan, höjd 220, 145x51 cm, nyckel finns
Blekt, ytskador
442858
2017-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här