Bokskåp i empirestil

Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, empirestil, 1900-tal, mahogny med intarsia, fasettslipat glas, justerbara hyllplan, höjd 220, 145x51 cm, nyckel finns

Blekt, ytskador

442858

2017-02-26