Väggur nyrenässans

Väggur nyrenässans
Väggur nyrenässans

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGUR, massiv betsad bok samt mahognyfaner, svarvade detaljer, urtavlan märkt Junghans, medföljer pendel och uppdragsnyckel, höjd ca 82, bredd 38,5 cm

Smärre skador, ej funktionstestat

442863

2017-02-25