Wilhelm Kåge vas Argenta
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WILHELM KÅGE, vas, Gustavsberg, Argenta, grön glasyr, målad silverdekor av fiskar, signerad GUSTAVSBERG ARGENTA 978I samt 417 Made in Sweden, höjd 14,5 cm
Krackeleringar, invändig beläggning
442884
2017-02-25