Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SMYCKESKRIN , Kina, trä med två lådor och fällbar spegel, Kina 1900-tal, höjd 18 cm, djup 31 cm, bredd 25,5 cm
Proveniens: Henning Mankell
Smärre slitage
442889
2017-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här