Tor Bjurström oljemålning

Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

TOR BJURSTRÖM (1888-1966), skärgårdsbild, stämpelsignerad Bjurström, intygad a tergo, olja på duk, 53x66 cm

442890

2017-02-25