Yuri Krasny pastell

Yuri Krasny pastell
Yuri Krasny pastell
Yuri Krasny pastell
Yuri Krasny pastell

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

YURI KRASNY (Ryssland, 1925-2005): Figurkomposition,signerad och daterad Yuri Krasny -77, pastell på papper, 39x20 cm

442896

2017-02-25