Sixten Lundbohm oljemålning

Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): "Riksgränsen", signerad Lundbohm, daterad a tergo 1957, olja på pannå, ca 34x45 cm

442901

2017-02-25