Josef Ekberg, vas

Josef Ekberg, vas
Josef Ekberg, vas
Josef Ekberg, vas
Josef Ekberg, vas
Josef Ekberg, vas
Josef Ekberg, vas

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF EKBERG, vas, stengods, signerad och daterad JE Ekberg Gustavsberg 1912, dekor i sgrafitto med motiv av stiliserade blommor, höjd ca 13 cm

minimala färgbortfall längs en del av kanten

442903

2017-03-04