Moccaservis

Moccaservis
Moccaservis
Moccaservis
Moccaservis
Moccaservis
Moccaservis
Moccaservis
Moccaservis

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

MOCCASERVIS, 14 dlr, Meissen, 1900-tal, lökmönstret, bestående av: 10 moccakoppar med fat, kaffekanna, sockerskål med lock, gräddkanna, fat

Kuntoraportti

Mindre nagg på rosen, gräddkannan med lagad fot, fat med nagg

442922

Päivämäärä:

2017-02-25