Moccaservis
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
MOCCASERVIS, 14 dlr, Meissen, 1900-tal, lökmönstret, bestående av: 10 moccakoppar med fat, kaffekanna, sockerskål med lock, gräddkanna, fat
Kuntoraportti
Mindre nagg på rosen, gräddkannan med lagad fot, fat med nagg
442922
Päivämäärä:
2017-02-25