Ingemar Lööf akvarell

Ingemar Lööf akvarell
Ingemar Lööf akvarell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEMAR LÖÖF (1931-2007): Modell, signerad I.Lööf, akvarell, 74x52 cm

442941

2017-02-25