Spegellampetter Karl Johan

Spegellampetter Karl Johan
Spegellampetter Karl Johan
Spegellampetter Karl Johan
Spegellampetter Karl Johan

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-tal, Karl Johan, mahognyfaner, för 2 ljus vardera, bronserad dekor, höjd 56x40 cm

Fanerskador

442953

2017-02-25