Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Officersporträtt, olja på duk, empire, 47,5x38 cm
Krackelyr, tyrispor, smärre tryckmärken från spännram
442965
2017-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här