Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
OMEGA, Constellation, armbandsur, stål/guld, guldfärgad urtavla, punktindex, bezel med romerska siffror, datum, fluoricerande visare, diameter 34 mm
SAV garanterar ej funktonen, slitage repor
443001
2017-02-25