Pinnstolar 1900-tal

Pinnstolar 1900-tal
Pinnstolar 1900-tal
Pinnstolar 1900-tal
Pinnstolar 1900-tal
Pinnstolar 1900-tal
Pinnstolar 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PINNSTOLAR, 4 st., bemålad bok, svarvade pinnar/ben, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, senare sitsar, senare bemålning, limbehov/ostadiga

443028

2017-02-25