Monica Lorentzon olja på duk

Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940): Kvinna i hatt, signerad M Lorenzon, olja på duk, ca 22x16

443036

2017-02-26