Henning Mankell Etsningar

Henning Mankell Etsningar
Henning Mankell Etsningar
Henning Mankell Etsningar
Henning Mankell Etsningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAQCUES CALLOT (1592-1635) Frankrike, etsningar
(2) ur Balli di Stessania, 13,5x10, 7x9 cm samt träsnitt Sven Ljungberg

Proveniens: Henning Mankell

443037

2017-02-26