Ulf Gripenholm färglitografi

Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943), ´Sista dansen´, signerad och numrerad Ulf Gripenholm 27/220, färglitografi, 76x106 cm, handförgylld ram storlek 115x142 cm
Ur sviten ´Återblickar´ 2005-2006, utgiven av Hedenius Konsthandel, Stockholm

443048

2017-02-26