Ulf Gripenholm komplett svit med tre färglito

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943), (3) ´Återblickar´, komplett svit med tre färglitografier, signerade och numrerade Ulf Gripenholm 28/220, bladstorlek 76x106 cm, utgiven av Hedenius Konsthandel, Stockholm, 2005-2006.
Innehåller: Sista dansen, Stadsrum och Badare

443065

2017-03-05