Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLYGPLANSKLOCKA, L Sundstedt Stockholm / Jaeger - LeCoultre. 1950-/60-tal. Svartlackerad metall, urtavlan märkt: L Sundstedt Stockholm K2 Swiss Made, diameter ca 10 cm.
Visst slitage
443082
2017-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här