L Sundstedt flygplansklocka

L Sundstedt flygplansklocka
L Sundstedt flygplansklocka
L Sundstedt flygplansklocka
L Sundstedt flygplansklocka
L Sundstedt flygplansklocka
L Sundstedt flygplansklocka
L Sundstedt flygplansklocka
L Sundstedt flygplansklocka

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

FLYGPLANSKLOCKA, L Sundstedt Stockholm / Jaeger - LeCoultre. 1950-/60-tal. Svartlackerad metall, urtavlan märkt: L Sundstedt Stockholm K2 Swiss Made, diameter ca 10 cm.

Visst slitage

443082

2017-02-26