Ernst Billgren mosaiktavla

Ernst Billgren mosaiktavla
Ernst Billgren mosaiktavla
Ernst Billgren mosaiktavla
Ernst Billgren mosaiktavla
Ernst Billgren mosaiktavla
Ernst Billgren mosaiktavla

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): "Långväga vänner",
Mosaik 33x49 cm, signerad och numrerad a tergo på metallplatta Ernst Billgren 2/150
(träplattans mått 59x78,5 cm)

443090

2017-02-26