Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, Småland, fyrpipig, 1800-tal, i mässing samt kolv i ask, osignerad

Saknar varbygel, åldersrelaterat slitage

443102

2017-02-26