Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAF RUDBERG (1915-2001), motiv från hamnen i Backafall, Ven, signerad Gustaf Rudberg, provtryck, färglitografi, 43 x 56 cm
443119
2017-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här