Gustaf Rudberg litografi

Gustaf Rudberg litografi
Gustaf Rudberg litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAF RUDBERG (1915-2001), motiv från hamnen i Backafall, Ven, signerad Gustaf Rudberg, provtryck, färglitografi, 43 x 56 cm

443119

2017-02-26